master_HP
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

 • Високий ККД (до 98,5%)
 • Вхідний каскад по IGBT-технології
 • Компактність и надійність
 • Гальванічна розв’язка
 • Висока стійкість до перевантаження
 • Графічний дисплей
Лінійка Master HP потужністю від 100 до 600 кВА є рішення компанії Riello UPS для всіх тих випадків, коли потрібно виключно високий ККД і максимальна надійність.
Завдяки технології On-line подвійного перетворення, реалізованої з використанням виключно IGBT-транзисторів і при управлінні на основі DSP (цифрових сигнальних процесорів), серія Master HP забезпечує максимальний захист і якість електроживлення для будь-якого типу навантаження – як комп’ютерної, так і промислової, зокрема , для застосування в особливо відповідальних областях, класифікуючись як VFI SS 111 (Voltage and Frequency Independent) згідно з нормативом IEC EN 62040-3.Максимальна економія
Конструктивні характеристики серії ДБЖ Master HP і високий рівень досягається ККД дозволяють знизити сукупну вартість володіння ДБЖ (ТСО), починаючи з етапу установки і до експлуатації, шляхом зниження витрат на електроенергію для ИБП і для системи кондиціонування, а також на займану площу, оскільки апарат має невеликі розміри і вагу.
Завдяки здатності вести моніторинг якості мережевої напруги і вибирати найкращий режим в залежності від наявних перешкод (режим Smart Active), а також кільцевому резервування (режим Parallel Energy Saving, за допомогою якого ДБЖ в змозі регулювати ємність системи в залежності від потреб навантаження в кожен конкретний момент , автоматично переходячи в режим standby при наявності надлишкової ємності модулів), Master HP забезпечує виключно високий ККД навіть в разі неповного навантаження, що призводить до зниження оперативних витрат.

безперервність електропостачання
Компанія Riello UPS протягом багатьох років розвиває і пропонує різні рішення, відгукуючись на різноманітні проблеми і потреби, які неминуче виникають в найвідповідальніших випадках застосування ІБП. Riello UPS пропонує різноманітні гнучкі рішення з високим рівнем надійності і стійкості, які можуть бути використані при самих різних рівнях відповідальності навантаження.
Компанія Riello UPS створює високонадійні системи безперебійного живлення, які можуть витримувати велику кількість несправностей компонентів і вузлів, продовжуючи при цьому нормально працювати і безперервно забезпечувати свої функції.
Це досягається завдяки установці дубльованих елементів і шляхом ретельної розробки, що дозволяє усунути можливі джерела несправності, плануючи операції з техобслуговування, а також за допомогою контролю і відстеження функціональних параметрів системи і навколишнього середовища. Персонал Служби передпродажного технічного консультування (ТЕС) завжди готовий надати будь-які відомості та забезпечити консультацію щодо різних проектів.Повна гальванічна розв’язка
ДБЖ Master HP характеризуються наявністю розв’язує трансформатора на виході (з боку інвертора), всередині стійки ІБП, що забезпечує гальванічну розв’язку навантаження в бік акумуляторної батареї і надає велику гнучкість з точки зору конфігурації установки. Так, вона дозволяє домогтися:

 • повної гальванічної розв’язки для медичного обладнання та для особливо відповідального інфраструктури;
 • роботи при двох роздільних мережевих входах (основному і резервному), пов’язаних з двома різними джерелами живлення, які мають різні нейтрали, що особливо важливо в разі використання в паралельних системах; тим самим створюється «селективність» двох джерел живлення і підвищується надійність всієї системи в цілому;
 • підключення з розподіленою схемою без нейтралі.

Розміщення трансформатора всередині стійки дозволяє значно скоротити габаритні розміри, що дає перевагу також і в плані потреб в займаної площі

Нульове вплив на зовнішню мережу
Серія Master HP забезпечує додаткові плюси, зводяться до формулювання «Нульове вплив на зовнішню мережу»: завдяки застосуванню випрямлячів з технологією IGBT вирішуються будь-які проблеми, пов’язані з використанням в тих установках, де мережа електроживлення має обмежену встановленою потужністю, де харчування на ДБЖ подається, в тому числі, і від генератора або де є проблеми з сумісністю навантажень, що створюють гармонійні спотворення напруги. Master HP не робить ніякого впливу на джерело електроживлення, будь то зовнішня мережа або ж генератор:

 • спотворення вхідного струму менше 3%
 • вхідний коефіцієнт потужності 0,99
 • функція power walk-in, що дозволяє здійснювати плавний старт випрямляча
 • функція запізнювання при включенні в разі повторного пуску випрямлячів після повернення напруги (при наявності в
  системі декількох ДБЖ)
Це дозволяє домогтися економії витрат на установку завдяки:
 • електричної інфраструктури обмежених розмірів
 • невеликим розмірам пристроїв, що захищають електричні контури
 • меншій довжині кабелів.

Крім того, Master HP виконує функцію фільтру і коригує коефіцієнт потужності мережі електроживлення на вході ДБЖ, оскільки він усуває гармонійні складові і реактивну потужність, які створюють підключення навантаження.

Гнучкість у використанні
ДБЖ Master HP може використовуватися в будь-якій області, від комп’ютерів до найбільш відповідальних промислових об’єктів.
Завдяки широкому вибору аксесуарів і опцій можна створювати складні конфігурації і складну архітектуру з тим, щоб забезпечити максимальну надійність живлення найбільш критичних навантажень: можна виконувати розширення вже працюють паралельних систем (з метою резервування або збільшення потужності), в тому числі і без необхідності відключати працюють ДБЖ , тобто продовжуючи подавати електроживлення на навантаження. Пристрої UGS і PSJ забезпечують резервування в тому числі і при розподілі на виході з паралельної системи, тим самим досягається створення «селективної» системи, яка, навіть при наявності несправності на одній з навантажень, забезпечує електропостачання інших підключених навантажень.

Спеціальні рішення
Даний ДБЖ може бути адаптований до Ваших запитів. Слід звертатися в Службу ТЕС з приводу пропозицій і можливості бути реалізованим “спеціальних рішень” і опцій, не представлених в даному каталозі.

Вattery care system: максимальна турбота про батареях
Master HP використовує складну систему Battery Care System, наявну також і в серії Master MPS. Дана система дозволяє обслуговувати акумуляторні батареї з метою досягнення найкращих характеристик батарей і збільшення терміну їх служби.Основние характеристики

 • Високий ККД (до 98,5%)
 • Компактність: Master HP потужністю 250 кВА займає всього лише 0,85 м2
 • Невелика вага
 • Подвійний захист навантаження – як електронна, так і гальванічна, в сторону батареї.
Вся лінійка Master HP підходить для використання в найрізноманітніших областях завдяки гнучкості конфігурацій, аксесуарів, опцій, а також завдяки своїм характеристикам: до неї можуть підключатися ємнісні навантаження, такі як blade-сервери і т.п.
Максимальна надійність і гнучкість при підключенні найвідповідальніших навантажень забезпечуються завдяки використанню паралельного підключення до 8 ДБЖ в режимі паралельної роботи або N + 1 резервування, а також застосування різних конфігурацій лінійки Master MPS.
Smart Grid Ready
Серія “Smart Grid Ready” ІБП Master HP дозволяє використовувати рішення, пов’язані з накопиченням електроенергії, одночасно забезпечуючи надзвичайно високий ККД, а також самостійно виробляє вибір найбільш ефективного режиму роботи в залежності від стану зовнішньої мережі.
Крім того, Master HP можуть здійснювати електронний інтерфейс з системою Energy Manager, використовуючи мережу обміну інформацією Smart Grid.
Модель MHT 100 MHT 120
MHT 160 MHT 200 MHT 250 MHT 300 MHT 400 MHT 500 MHT 600
Вхід
Номінальна напруга 380-400-415 В ~ три фази
Діапазон напруги 400 V + 20% /- 25%
Частота 45÷65 Гц
Коефіцієнт потужності > 0,99
Гармонійне спотворення струму <3% THDi
Плавний старт 0÷100% за 120” (за вибором)
Допустимий Діапазон частоти ±2% (за вибором, задається з передній панелі від ±1% до ±5%)
Стандартна комплектація Захист від зворотного протікання струму (Back Feed); відключається лінія байпаса
Байпас
Номінальна напруга 360-400-420 В~ три фази + нейтраль
Номінальна частота 50 або 60 Гц за вибором
Выхід
Номінальна потужність (кВА) 100 120 160 200 250 300 400 500 600
Активна потужність (кВт) 90 108 144 180 225 270 360 450 540
Кількість фаз 3 + нейтраль
Номінальна напруга 380-400-415 В~ три фази + нейтраль (за вибором)
Зміна в статиці ± 1%
Зміна в динаміці ± 5% in 10 ms
Спотворення напруги <1% при лінійнійному навантаженні / <3% при спотвореному навантаженні
Крест-фактор 3:1 lpeack/lrms
Стабільність частоти при
роботі від батареї
0.05%
Частота 50 або 60 Гц (за вибором)
Перегрузка 110% per 60’; 125% per 10’; 150% per 1’
Батареї
Тип Свинцово-кислотні, герметичні / гелеві; нікель-кадмієві; Supercaps; літий-іонні; Flywheels
Пульсації току (ripple) Нульові
Температурна компенсація -0.5 Vx°C
Інформація для встановлення
Вага (кг) 656 700 800 910 1000 1400 1700 2100 2400
Розміри (ШхГхВ) (мм) 800x850x1900 1000x850x1900 1500x1000x1900 2100x1000x1900
Дистанційна сигналізація контакти без напруги (конфігурируються)
Віддалене управління ESD (екстрене відключення) і байпас (конфігурируються)
Обмін інформацією 2 RS232 + контакти без напруги + 2 cлота для інтерфейсу обміну інформацією
Робоча температура 0 °C / +40 °C
Відносна <95%, без конденсата
Колір Grigio scuro RAL 7016
Рівень шуму
на відстані 1 м
63÷68 дБА 70÷72 дБА
Клас захисту IP20 (Інші – на замовлення)
ККД в режимі Smart Active до 98,5 %
Нормативи Безпека: EN 62040-1-1 (директива 2006/95 / ЄС); ЕМС: EN 62040-2 (директива 2004/108 / ЄС)
Класифікація згідно
IEC 62040-3
(Voltage Frequency Independent) VFI – SS – 111
Переміщення ДБЖ На вантажному візку